Aloe Vera gel 12x 1L

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

výhodné balení 12ti ks litrových kanystříků

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 9 800 Kč
Ušetříte 900 Kč (–9 %)
Cena 8 900 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu FLP03
Značka Forever Living Products
Kategorie Pro zdraví a krásu
 

Kvalitní Aloe Vera je jedním z nejlepších detoxikátoru lidského organismu. Rozhodnutím pro Aloe Vera Gel od Forever Living Products dáte svému organismu to nejlepší.

 Vite, že?

Koruna trhá rekordy, cena Aloe Vera Gelu je po mnoha letech nejlevnější.

 

 Preferováno lidmi se:

 

 

 

  • zažívacími problémy

 

 

 

 

  • artritidou

 

 

 

 

  • kožními problémy

 

 

 

Představte si, že rozříznete list aloe a jíte aloe vera gel přímo z rostliny. Nejvíce se této představě přiblížíte při pití našeho Aloe Vera Gelu. Zázračný list aloe obsahuje více než 75 výživných složek a 200 dalších látek včetně 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. V aloe vera gelu se taktéž nachází v přirozeném stavu kyselina listová, kterou je doporučeno užívat všem ženám plánujícím těhotenství.

 

 

 

 

Hlavní příznivé účinky Aloe Vera?

 

Trávicí systém

 

Střeva jsou největším imunitním orgánem v našem těle. Ve střevech vzniká 80% všech našich nemocí.

 

 

 

 

 

Aloe Vera - detoxikuje celý trávicí systém

 

 

Je vynikající antioxidant, protože obsahuje vitamíny A, C, E, minerály Fe, Zn, Mn. Antioxidanty jsou látky, které regenerují postižené buňky.

 

 

 

 

 

Čisté střevo

 

 

Čisté střevo vstřebává životně důležité živiny mnohem účinněji a vy tak máte více energie a jste zdravější.

 

 

Při denní konzumaci buď samostatně, nebo ve směsi s čistou ovocnou šťávou je jedním z nejlepších dostupných výživových doplňků.

 

 

 

V tomto tekutém výživovém doplňku je tolik živin, že je těžké sestavit přehledný seznam všech jeho doposud zaznamenaných příznivých účinků. Jedna věc je jistá – Aloe Vera Gel má významný pozitivní vliv na zdraví a životní styl mnoha lidí. Za toto můžeme být do značné míry vděčni adaptogenní povaze gelu, organizmy různých jedinců zužitkují z gelu – ty aktivní složky, které jim vzhledem k běžným stravovacím zvykům chybí.

 

Spokojení zákazníci kromě jiných zdravotních problémů, které se jim podařilo odstranit, nejčastěji připomínají problémy se zažívacím ústrojím, jako např. zácpu a divertikulózu. Jiní uvádějí zlepšení v případech kožních problémů, jako psoriáza a ekzémy. Další zprávy se týkají pozitivních účinků odzkoušených při artritidě a astmatu. Informace o úspěších při užívaní gelu jsou tak různorodé, že vůbec nepřekvapuje, že aloe dostala atraktivní přezdívku „zázračná rostlina“. I ti, kteří nemají v současnosti konkrétní zdravotní problémy, uvádějí, že když pijí aloe vera gel, cítí se celkově lépe a jsou schopni žít a pracovat intenzivněji.

 

 

Složení

 

stabilizovaný gel z aloe vera, sorbitol, kyselina askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sorbitan draselný, benzoan sodný, xantanová guma, tokoferol (vitamin E)

 

 

Obsah

 

1 litr

 

 

 

Dávkování

 

Užívat 20 – 100 ml denně. Před použitím dobře promíchejte

 

 

Pravý originál a nekorunovaná královna rostlin: aloe vera.

 

 

 

Inkové a původní američtí Indiáni říkali aloe: magie z nebes". Aloe Vera je vlajovou lodí firmy Forever Living Products.

 

 

Vědomosti o zpracování aloe vera:

 

 

 

Aloe barbadensis Miller - existuje kolem 400 rostlinných druhů aloe. Jsou to sukulenty rostoucí na celém světě v suchých oblastech. Každý druh je užitečný, ale jen jeden - Aloe barbadensis Miller - je po tisíciletí uznávaný pro své zázračné léčivé schopnosti.

 

Snad žádná jiná společnost nemá k dispozici tak obsáhlé vědomosti o aloe vera a jejím zpracování. K výrobě svých produktů používá společnost jen ty nejlepší suroviny.

 

Velmi kvalitní rostliny aloe vera pěstuje společnost Forever Living Products na našich plantážích v Dominikánské republice a v Texasu.

 

Tyto oblasti a půda poskytují této jedinečné rostlině ideální podmínky. Tady se pěstuje aloe vera - zcela přirozeným způsobem. Naprosto se vyhýbá použití jakýchkoli chemikálií, jako jsou umělá hnojiva čí pesticidy.

 

Zralé, dužnaté listy aloe vera se sklízí ručně každý den. Pouze díky tomu obsahují to nejvyšší možné množství cenných živin.

 

 

 

Přírodní hnojivo a kontrola plevelu na plantážích aloe vera

 

 

 

 

Zdravé rostliny rostou ve zdravém životním prostředí. Na obou našich farmách v Texasu a Dominikánské republice využíváme kozy a ovce k přirozené regulaci plevelů.

 

Zvířata nám zajišťují 100% přírodní hnojivo. To nám umožňuje sklízet vynikající úrodu, aniž by bylo ohroženo zdraví aloe nebo životního prostředí.

 

 

Obsah cenných látek v aloe vera

 

 

 

Aloe v sobě ukrývá spoustu přírodního bohatství pro každého. Obsahuje více než stovku cenných látek, jejichž jedinečná kombinace působí synergicky jako orchestr. Po sklizni procházejí listy v dalším zpracováním, které zajišťuje optimální zachování cenných složek.

 

 

Zpracování aloe vera

 

 

 

Ruční sklizeň - od výsadby až po sklizeň jsou naše aloe rostliny pečlivě pěstovány se stejnou úrovní péče a s normami, které jsme dali do každého jednotlivého finálního výrobku.

 

Naši zemědělci sklízejí aloe ručně. Listy jsou zpracovány během několika hodin, takže dostanete nejčistší, nejčerstvější aloe vera gel, který je neporušený, se všemi svými kvalitami.

 

V továrně jsou listy nejprve umyty ve vodní lázni a poté nakrájeny. Při procesu krájení pečlivě oddělujeme cennou vnitřní část od vnější kůry. Nařezané plátky poté procházejí filtrováním a čištěním, až nakonec zůstane pouze čistý gel. Zcela přírodní produkt

 

 

Kontrola kvality zpracování

 

 

 

 

UCHOVÁNO ČERSTVÉ

 

 

 

Suroviny se mohou od sebe lišit až o 500 % v závislosti na způsobu sklizně, klimatu, ročním období a skladovacích podmínkách.

 

Zajištění kvality naší aloe jsou listy zpracovány a zabaleny pro přepravu do naších výrobních zařízení během několika hodin od sklizně, abychom vám zajistili ten nejčistší a nejčerstvější aloe vera gel.

 

Zpracování aloe vera se řídí těmi nejpřísnějšími požadavky na kvalitu a je mimořádně šetrné. Kvalitu pro Forever Living Products kontrolují nezávislé instituce, například Mezinárodní vědecká rada pro aloe (International Aloe Science Council).

 

"U Forever Living Products je kvalita na prvním místě. Kontrolujeme suroviny, primární balení, hotové zboží i každý jednotlivý krok výrobního procesu."

 

Rostliny aloe vera jsou pěstovány v Texasu a Dominikánské Republice. Kontrolujeme jak samotné pěstování, tak extrakci gelů z listů a kvalitu procesů hodnotíme příslušným způsobem."

 

 

Aloe vera od Forever Living Products vysoký standard kvality

 

 

 

" Za důležitý považujeme nejen vysoký standard kvality. Při výrobě usilujeme také o využití všech výsledků a nejnovějších poznatků výzkumu. Neustále se snažíme rozšiřovat své vědomosti a vylepšovat produkty, aby z toho mohli těžit naši zákazníci.

 

S produkty aloe vera od Forever Living Products si můžete být jisti, že vždy dostanete zboží nejvyšší kvality."

 

Produkty, které Forever vyrábí, obsahují ten nejvyšší možný podíl čistého aloe vera gelu z listů.

 

Je to společnost, kterou založil Rex Maughan v roku 1978, se zaměřením na výrobu produktů pro zdraví a krásu nejvyšší kvality. Sídlí ve Scottsdale v Arizoně odkud řídí provoz po celém světě.

 

Tím je zajištěna nejvyšší možná kvalita. Forever Living Products stále usiluje o to, aby bylo při výrobě maximálně využito nejnovějších poznatků z vědy a výzkumu.

 

 

Kvalitu Forever produktů potvrzují také následující pečetě kvality:

 

 

 

Certifikát Mezinárodní vědecké rady pro aloe (International Aloe Science Council)

Certifikát organizace PETA bojující za práva zvířat (PETA Cruelty Free)

Islámská pečeť kvality (Islamic Seal of Approval)

pečeť kvality Kosher

pečeť kvality Halal

 

Nejlepším důkazem mimořádné kvality Forever Living Products je však množství věrných zákazníků.

 

 

Užívání Aloe Vera Gelu je prospěšné

 

 

 

"Okamžitě jsem zaznamenala pozitivní účinky, proto pokračuji v pravidelném užívání. Když jsem zjistila, jak je užívání aloe vera prospěšné, začala jsem jej doporučovat přátelům a rodině."

 

Ověřte si to sami a vyzkoušejte na sobě nekonečné množství příznivých účinků alo vera!

 
 

POJIŠTĚNÍ MAJETKU ON-LINE SJEDNÁNÍ

KALKULAČKA POJIŠTĚNÍ